aju ultraheli 17.03.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Meie 3-kuune poja sai saatekirja aju UH-uuringusse, sest peaümbermõõt 2-kuusena 46 cm (poiss ise ka suur, sündides 5,1 kg ja 57 cm). Uuringu tulemused järgmised - vatsakesed kumerate eessarvedega, dex=6,3 mm, sin=6,3 mm, III vatsake keskjoonel 5,5 mm; tagasarved laienenud ei ole, ajukoe ehhogeensus tavaline, struktuuris muutusi esile ei tule, vatsakeste indeks 34, frontaalselt vedelikukiht kuni 6,5 mm. Mida see tähendab? Oma neuroloogi jutule saame alles mõne aja pärast.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Vabandan, aga ainult uuringu kirjelduse põhjal järelduste tegemine ei ole arsti eetikaga kooskõlas. Soovitan siiski oodata oma arsti juurde pääsemiseni.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt