minestamine 04.01.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mida arvata, kui 4,5 aastane laps minestab hommikuti kui läheb ennast pesema? Seda juhtub umbes 1kord kuus.Kas on põhjust muretsemiseks?Peaks arvatavsti konsulteerima perearstiga. Aitäh.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan kindlasti konsulteerida perearstiga, sest väga oluline on välja selgitada teadvusekao põhjus.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt