käitumine 18.09.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere:)
Minu laps on 3,5 aastane, ja äärmiselt püsimatu. Aga siiski on asju mida ta pikalt rahulikult teeb, kõige suurem probleem on söömisega, vahetevahel läheb tal söömisega aega 2 tundi, ta lihtsalt ei suuda rahulikult paigal süüa, kuigi isu on. Ja alati on söömise ajal vaja tegeleda kõige muuga. Kardan et ta jääb lateaias lihtsalt nälga...Kas Teie arvates võiks ta muutuda hiljem ise rahulikumaks? Ehk on see temale omane ja sellega peaks lihtsalt leppima? pideva rahmeldamise tõttu on ta ka üsna kõhnake.

Lugupidamisega Jane

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere Jane,
aitäh küsimast! Soovitan Teil oma last siiski lasteneuroloogile ja lastepsühholoogile näidata. Võib-olla on see tõesti temale omane rahmeldamine, kuid samas võib ta siiski vajada abi.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt