laps toksib unes jalgadega 04.09.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
minu 4 a poeg toksib magades jalgadega - seda siis kui magab kõhuli,siis kõverdab jala põlvest ja laseb nagu vaba langemisega vastu voodit. niimoodi võib teha tükk aega, siis aga jälle magab sügavalt ning siis hakkab jälle asi pihta. tavaliselt on see kõik hommiku poole. ta on kogeleja, üldse nõrga närvisüsteemiga, neuroloogi juures käisime, ei öeldud seal midagi eriti - lihtsalt , et tundlik laps ja oleks pidanud juba väiksena massaashi ja ujumist saama ( mida talle aga ei määratud).

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
kas käisite lasteneuroloogi vastuvõtul? Kas EEG uuring tehti? Kui ei, siis soovitan pöörduda uuesti lasteneuroloogi vastuvõtule Tartu Ülikooli Lastekliinikusse.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt