Minu laps 23.07.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Minu laps on väga energiline,tal on raskusi paigal püsimisega,vihastab kergesti ja mis kõige rohkem mulle muret tekitab,ta ei julge üksi kodus olla,kardab midagi aga ise ei tea ka mida või keda.Midagi temaga juhtunud ei ole,et tal karta oleks põhjust.
Ta on 9aastane tüdruk.Ei oskagi teada kas on vaja pöörduda lastepsühholoogi poole või mitte.
Teie vastust ootama jäädes Katrini ema Merike

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Lp. Merike,
aitäh küsimast! Soovitan kindlasti pöörduda lastepsühholoogi või psühhiaatri poole. Mida varem abi järele pöördute, seda parem on tulemus Teie tütre jaoks.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt