Lapse sagedased jalavalud,eriti öösel 07.06.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Kui mu laps palju kõnnib või on päev otsa õues,siis ta öösel iga tunni aja tagant nutab vahel isegi täitsa röögib,et tal jalad valutavad.Siis käsib laps minul tema jalgadele massaazi teha.Kas tõesti on see tingitud sellest,et jalad kasvavad?Mina ise kahtlen selles.Mõtlesin,et küsin Teie käest järele,kas on see nii,sest laps on ju alles nelja aastane!

Lugupidamisega Made
Nelja aastase Neeme ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
tõenäoliselt on jalavalud tingitud kasvamisest. Kuid kindlasti soovitan pöörduda lastearsti vastuvõtule, sest võimalikud on ka muud põhjused, mis tuleks välja lülitada.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt