tikid pingeseisundi ajal 29.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

teismeline noormees /diagnoos syndrome de la tourette/tunneb end teistest viletsamana ning toimib koolis rahurikkujana.tikid on suuremad siis kui saab halva hinde.on olnud teraapias 2a.kuid enam ei soovi minna.on onnetu ja loobunud pingutamisest kooli edukaks lopetamiseks.kuidas teda aidata saaksin_OMA poja ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Te ei räägi, mis teraapiat on noormees saanud. Arvan, et peaksite oma arstiga asjad uuesti läbi rääkima ja koos sobiva ravivariandi leidma. Kui millegipärast on senine arst muutunud noormehele mittesoovitavaks, siis tuleb uus arst leida.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt