peavalu,kohmakus 25.02.14 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Nädal tagasi pikemal poeskäigul kurtis 7 aastane poeg peavalu, andsime juua ja olime rahulikumalt. Tunni pärast polnud valu möödunud ja ostsin apteegist ibuprofeeni sisaldava siirupi lastele, mida talle sai kohe anda. pool tundi hiljem polnud valu järele hakanud andma ja laps oksendas. Peale seda rahunes ja jäi magama. Arvasime et lihtsalt tema jaoks närviline käik ja võibolla ka toidul oma süü. Peavalu oli eile jälle tagasi, rohtu ei andnud vaid jäi süles magama, kuid ohtul pani muretsema , et ta pillas järjest kaks taldrikut põrandale ja sama juhtus ka eelmine päev. Kas peaks midagi veel jälgima või muretsen asjata? Muidu terve ja aktiivne poiss.
Tänud

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kui peavalu ikka kordub ja kohmakus püsib, pöörduge perearsti vastuvõtule.

Lugupidamisega,
Tiia Voor