Astma 31.08.10 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Selline küsimus, et laps on pea 3 kuud köhas ja on kähinad. Käis arstil ja avastati astma. Tahaks informatsiooni, et kas oleks võimalik kuidagi kellegi muu arsti juurde tulla. Oleme ise Järvamaa inimesed ja siin eriti pole kindel nende arstide peale. Oleks võimalik tulla kuidagi sinna kontrolli, andke mulle infot.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Lasteallergoloogid võtavad vastu Tallinna Lasteahaiglas ja Kesklinna Lastepolikliinikus, Tartu Kliinikumi lastekliinikus ja Pärnu Haiglas. vastuvõtule tulekuks on vaja saatekirja ning panna kinni vastuvõtu aeg läbi registratuuri, mille numbrid leiate haiglate koduleheküljelt. Tasulised lasteallergoloogid on Tallinnas Fertilitase Kesklinna filiaalis ja Tartus Elite kliinikus. Tasulisele vastuvõtule saate minna ilma saatekirjata.

Lugupidamisega,
Tiia Voor