uni 14.02.07 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere, minu 1a ja 4 k poeg ei taha kuidagi magada. jääb magama ja ärkab siis 30 või 40 min järel ja siis on teda väga raske uuesti magama saada eriti päeval. ööse ärkab 3-4 korda. kui enam magam ei jää siis on ta väsinud ja joriseb ja näha et oleks tahtnud veel magada. lihtsalt ei jaksa enam, kuhu ja kelle poole peaksin pöörduma. elan ise Saaremaal ja mandrile sõit pole probleem. Oleme mehega nii väsinud sellest, endal selline tunne nagu ta on veel mõne kuune. terve laps olnud , väga vähe haige ja sööb väga ilusti. olen nõutu.

Ette tänades

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Eelkõige peaksite rahutuse tõttu pöörduma perearsti juurde, kes peaks lapse läbivaatama ja välistama võimalikud haigused halva une põhjusena. Kui perearsti juures on käidud, siis võiksite edasi pöörduda Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku "Rahutu imiku nõusamiskeskusse". Teie laps on küll imikueast juba väljas, kuid kindlasti saate abi ja konsultatsiooni sellest keskusest. Registreerimine tel 7319105.

Lugupidamisega,
Tiia Voor