lapse hambad 22.09.05 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

tere
mul laps 1,3 aastane ja tal on esihammastes augud. oleme käind ka hambaarstil kaks korda, kuid laps seal suud ei ava ja midagi teha ei saa. lutti ei söö ega joo ka lutipudelist. saab aind rinda öösiti. arvan, et selle lagunevad.
mind huvitab see kas nii väiksel lapsel narkoosiga hambaid parandatakse? võtsin ühendust ka stigma erakliinikuga nemad palusid mul pöörduda lastekliiniku poole. ise elan võrus siin parandada ei saa. ei taha , et laps ilma hammasteta jääks. palun jagage infot kus saaks parandada siis hambaid.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,

Kõige õigem on pöörduda Tartu Hambapolikliinikusse, mis asub Raekoja platsil. Laste hambatohtrid oskavad Teie lapse probleemi kõige paremini lahendada. Lastekliinikus hambaarste ei tööta.

Lugupidamisega

Heli Grünberg