suur tänu 04.01.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

kirjutasin teile et mu lapsel paradoktiit!
käisin nüüd ka teise kirurgi juures ja tahtsin lihtsalt öelda, et esialgu operatsiooni ei tehta, püütakse lihtsalt järgmise ägenemise korral kanalid puhastada, ja kui siis haigus ei taandu, võetakse ette operatsioon!
ning paranduseks veel, et soovitati visnevski salvi, mitte vietnami!
mul läksid kogemat nimed sassi!
kuid nüüd öeldi et ka see pole hea, ja mingit rohtu tegelt polegi, lihtsalt kummelivanni või midagi sellist.
teile suured tänud nõustamise eest!
Ilusat uut aastat

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Tore on vahel ka tagasisidet saada.
Edu ja paranemist soovides
Heli Grünberg