lapse magamine 30.12.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Laps on 7 kuune. Sündides apgar7/8. Armastab vahest magada pea hästi kuklas. Kas talle lihtsalt meeldib nii magada või on see neuroloogine probleem? Laps on olnud koguaeg ka suhteliselt halva unega. Öösel magab hästi aga päevased uned on u. poole tunnised.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Head uut aastat! Laps vajab lasteneuroloogi konsultatsiooni. Kirjelduse järgi võib oletada, et seljalihaste toonus on tõusnud ja laps vajaks sel juhul võimlemist-massaazi.

Parimate soovidega
Heli Grünberg