paha lõhn suus 11.06.01 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere!Mu 7 aastasel tütrel tuleb teinekord väga halba lõhna suust.

Avastasin ka ,et keel on tal see periood valge(katune). Kaebusi tal enesel ei ole(kurguvalu vm.). Mis võiks olla põhjuseks? Tänan!

Arst vastas:

dr Maret Eller

Lastekirurg

TÜK Kirurgiakliiniku lastekirurgia osakond

Lugupeetud lapsevanem!

Kõigepealt peaksite laskma hambaarstil oma lapse hambad üle vaadata. Seejärel peaksite probleemist rääkima oma perearstile või pediaatrile, kes vajadusel korraldab uuringud.

Parimate soovidega M. Eller.