SILMADE PILGUTAMINE 24.11.03 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

TERE . MINU 5AASTANE LAPS KIPUB VAHEL SILMI LIIGA TIHEDALT PILGUTAMA, ERITI KUI ON PISUT ÄREVIL VÕI SIIS KA ROHKEM VÄSINUD. KAS SEE VÕIB OLLA NÄRVIDEST JA ON ISE MÖÖDUV VÕI VAJAB KINDLASTI MINGIT RAVI

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Silmade pilgutamine võib olla tingitud närvidest. Kui silmapilgutamine häirib, pöörduge palun lasteneuroloogi vastuvõtule. Sageli laheneb probleem ilma ravita. Vahel, kui silmapilgutamine on häirivalt sage, vajab laps ka ravimeid.
Lugupidamisega Heli Grünberg