2-kuusel imikul näol punetav täpp 22.02.19 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Palun anda hinnang pildil olevale täpile imiku näol. Erkpunane täpp on näol olnud juba umbes kaks nädalat küllaltki muutumatuna. Beebiaknet näol minu hinnangul muidu pole. Esineb veel vaid paar üksikut valkjat täppi.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Pildi järgi on raske diagnoosi panna. Võimalik, et tegemist on väikse veresoonetelaiendiga.

Lugupidamisega,
Tiia Voor