6.a.tüdruku veri 04.08.05 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Alates 2005 a.veebruarist on lapse vereanalüüs korrast ära. Mitte palju, aga... võiks olla parem. Perearst on saatnud erinevate erialaarstide juurde, aga tundub, et kõik on nagu hästi. Talvel oli tal mitu keskkõrvapõletikku järjest ja sai antibiootikume. Suvel me vereproove ei teinud, kuid nüüd, enne adenoidide lõikust, tegime ja sooviks teada, kas näitajad on normi piires? ( Perearst on puhkusel ja mujalt pole küsida). Proov on tehtud TÜ Kliinikumi laboris.
WBC 4,14
RBC 4,70
HGB 118
HCT 35,7
MCV 76,0
MCH 25,1
MCHC 331
PLT 216
RDW-CV 15,3
EOSINOFIILID 2,9%
BASOFIILID 0,0%
MONOTSÜÜDID 8,0%
LÜMFOTSÜÜDID 46,1%
NEUTROFIILID 43,0%

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,

Kui Teil on olemas 2005.a. vereanalüüse, siis saatke palun ka nende andmed. Muidu jääb küll päris arusaamatuks, mis nimelt oli korrast ära. Madal hemoglobiin?, madal leukotsüütide arv? või veel midagi. Praegune vereanalüüs on korras.

Edu soovides

Heli Grünberg