2,5 a poisi peenis 02.10.01 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Avastasin, et eesnahka üles tõmmates (ettevaatlikult, kontrollimiseks) on peenise otsas veritsev punn(?) ja eesnahk ka ühest kohast punane. Kardan, et sellega järsku seotud ka tema viimase aja pissimisest keeldumised. Valus? Mis see on? Mida teha? Ei kasuta mähkmeid, peseme peput igal õhtul (nokut ilma nahka tagasi tõmbamata), käime nädalas korra vannis, mingeid uusi pesupulbreid pesu pesemiseks ei kasuta. Kas peab siis puhastama poisi nokut põhjalikumalt, kuigi olen lugenud, et see pole vajalik?

Tänan!

Arst vastas:

dr Merle Paluste

Pediaater

Tallinna Lastehaigla, Telliskivi Perearstikeskus

Lugupeetud lapsevanem!

Antud probleemi ei saa kuidagi ilma last nägemata lahendada. Peaksite pöörduma kas oma perearstile või lastekirurgi(uroloogi) vastuvõtule.