Rinnanibu 15.06.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Minu 3. aastase poisi rinnanibu otsas on vistrik, sees valge ollus.
Poisi enesetunne hea, rõõmus ja energiline, kuid siiski mure suur

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Nahahädade-löövete-vistrike korral kehtib ikka see, et ilma ise nägemata ei saa kindlat otsust öelda. Pöörduge palun perearsti poole, kes aitab põhjuse leida. Teine võimalus on pöörduda nahaarsti vastuvõtule. Nahaarsti vastuvõtule saab ilma saatekirjata.
Edu,
Heli Grünberg