Jalad 08.06.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

9-aastasel poisslapsel tekkinud mõlema jala kannaluule mingi terav nukk . Millega võiks tegu olla ? Viimase kooliaasta jooksul on ta ka kaebanud jalavalu ( pidasin seda kasvuvaluks). Väikelepsena oli probleemiks x-jalgsus millest oleme nüüdseks lahti saanud.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Kannaluul olevad teravad nukid võivad olla nn. kukekannused. Pöörduge palun ortopeedi vastuvõtule. Neid moodustusi saab uurida ultraheli abil.
Lugupidamisega
Heli Grünberg