ühe kuusele poisile kahte erinevat toitu 03.06.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

arst soovitas anda lapsele eri söögikordadel eri toitu. nüüd annangi hipp pred ja gefiluse tuttelit vaheldumisi. olen kuulnud aga, et gefiluse tuttelit ei tohi koguaeg anda. annan seda kuna paneb lapse kõhu käima. kas tohib nii.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Piimhappebakteri lisandiga Tuttelit võib anda kõik söögikorrad. Osadel imikutel võib aga roe minna vedelamaks. Kõhukinnisusele kalduvuse korral võib piimhappe bakteri lisandiga imikupiimasegu aga olla abiks.

heade soovidega
Heli Grünberg