Pisikesed punnid näos 05.04.21 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Selline mure,et lapsel tekkisid punnid 5 päeva tagasi ninale ja silma ümbrusesse.Alguses olid punnid päbipaistvad ,nüüd juba punakad.Hetkel perearsti kätte ei saa ja arusaamatu mis see olla võiks.Hetkel pole nii palavad ilmad et higistab.
Annan Zyrtec tilkasid kuid need ei mõju.
Ei mõista kas need on nakkavad või mitte

Punnid ei sügele.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kahjuks ei saa diagnoosi pildi alusel ütelda. Oleks vaja oluliselt rohkem infot: kas lööve sügeleb, kas lapsel on olnud varem löövet, kas lapsel on palavikku jne.

Lugupidamisega,
Tiia Voor