Nutmine 09.01.20 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere selline küsimus,et laps saab mai.kuus 3a.
Nüüd viimased päevad kui utleb,et peab minema tuttu. Hakkab
Kohe nutma vaga kovasti ja tulevad ka pissard. Ka öösel ka nuttab midu korda.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kas lapsel on olnud mingi stress-situatsioon seoses magamisega või magama minemisega? Millal laps magades nutab, kas kohe pärast uinumist või hommiku poole ööd. Kas laps on rahustatav öise nutu ajal?
Kas laps on terve, st ei ole nohu, köha, kusagil valu, mis võiks magamist segada?

Palju küsimusi, millele vastamata ei saa mingeid soovitusi anda.

Lugupidamisega,
Tiia Voor