Lööve lapse käel 01.10.17 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Lapse käel on selline lööve, ei sügele lapse sõnul. Üldiselt vähemärgatav (pildil all, küünarnuki pool), ent nüüd ka selline agressiivsem (ülal, peo pool). Millega võiks olla tegemist?

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

kahjuks ei ole võimalik pildi järgi diagnoosi panna. Lööbe püsimisel palun pöörduge esmalt perearsti poole või minge nahaarsti vastuvõtule, kuhu pääseb ilma saatekirjata.

Lugupidamisega,
Tiia Voor