Lapsel tugevad punnid naha all 11.11.16 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Avastasin lapsel mõni aeg tagasi reie lihase pealt paar kõva nahaalust punni (tugevad nagu peale vaktsiinieerimist),aga need ei saa ju enam olla vaktsineerimisest,sest sellest nii pikk aeg möödas ja nüüdses on juurde tulnud üks. Laps ise ka kratsib neid,niiet on näha küünte kraapimise jäljed reiel. Perearst ei osanud midagi öelda. Kas oska öelda,millega võiks tegu olla või millise arsti juurde antud murega pöörduda.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Ei oska midagi arvata, kuna pole punne näinud ega katsunud.
Palun pöörduge uuesti perearsti poole ja kui tema ei oska ütelda millega võiks tegemist olla, siis peaks perearst suunama ise lapse eriarsti juurde.

Luupidamisega,
Tiia Voor