Adenoidide eemaldamisest 06.03.13 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kas peale Tartu kõrvakliiniku ja Tallinna haiglate on veel haigekassa rahastusega kohti, kus tehakse lastele adenoidide eemaldamise operatsiooni. Nimelt meil praegu aeg Tartus augustikuus, kuid august tundub ikka kole kaugel.

Parimate soovidega

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Kahjuks ei ole mina õige inimene vastama, kus tehakse haigekassa rahastusega adenoidi eemaldamise operatsioone. Sellele küsimusel oskab vastata haigekassa. Usun, et seda operatsiooni tehakse kõigis suuremates haiglates, kus opereerivad kõrva-nina-kurguarstid, kes aga operatsioone rahastab, seda mina ei tea.

Lugupidamisega,
Tiia Voor