ketendav nahk 16.05.04 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Minu 3a. pojal hakkas paar nädalat tagasi varba ja sõrmeotstest nahk kooruma nüüdseks on see levinud tervele käelabale(umbes nagu peale päikesepõletust).Kas see võib olla nahahaigus või mingi muu haiguse tüsistus.
Ettetänades.

Arst vastas:

dr Heli Grünberg

Pediaater

TÜ Kliinikumi lastekliinik

Tere,
Lapsel võib olla nahahaigus. Pöörduge palun laste nahaarsti vastuvõtule. Nahaarsti vastuvõtule saab ilma saatekirjata.

Lugupidamisega
Heli Grünberg