IgE analüüs 02.09.04 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere,
mul on pikemat aega allergiline nohu,arvatavasti,turtsun,aevastan,nina vesine.
Küsikus:kus on võimalik teha vereanalüüsi,mis näitab spetsiifilisi IgE tüüpi antikehi vereseerumis.
Tänulik Triin.

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere Triin,
Spetsiifilisi analüüse erinevatele allergeenidele on võimalik teha Tartus Ülikooli Allergia Teadusliku uurimise Laboris või Tallinnas Põhja-Eesti Regionaalhaigla laboratooriumis.
Tervitades
Jüri Laasik
laboriarst