Vere automaatuuring 19.01.16 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere,

Kliinilise vere näitajad:
LYMPH 3,6
%LYMPH 53,2 (kõrgem normist?)
Kas peaksin midagi ette võtma?

Tervitades

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere
Kahjuks oleks vaja näha kogu vereanalüüsi, üksik näitaja ei ole interpreteeritav. Samuti oleks oluline teada, kus vereproov on tehtud. Mitte kõik väljastatud numbrid ei ole usaldusväärsed, eriti need, mis ei ole tehtud akrediteeritud laborites.
Soovitan tulemust näidata oma pererstile või tulla laboriarsti vastuvõtule ITK-sse koos täieliku uuringuvastusega.
Lugupidamisega
Marge Kütt