LDH 29.03.06 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere, kas 2 aastase lapse LDH tase hti laboris teostatud analüüsis 326 U/I on normaalne? Teiee labori teatmikus on normväärtused veidi üle 200U/I aga see on vist täiskasvanute norm ja olen aru saanud, et mida noorem laps seda kõrgem peab olema LDH väärtus.

Tänan,
Murelik ema ja meditsiinitöötaja

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere,
Vabandan vastuse viibimise pärast.
2-aastase lapse LDH võib olla erinevatel andmetel kuni 900 U/I. Niiet muretsemiseks pole põhjust.
Lugupidamisega
Jüri Laasik