Vereproov lapsel 22.04.19 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere

Laps tydruk 5 a , tegime synlabis vereproovi, kuna oli olnud puuk kontrollisimw igakajuhuka borrelioosi- seda ônneks pole. Kuna polnud ammu teinud ka vereproovi tegime. Vastused pildil. Monotsyydid on kôrged- kas peaka muretsema. Laps on olnud märtsi kuu erinevad viirused ta vennal olid ka 8a, higistasid öösiti olid ka pärakulôhed sellest vedelikupuudusest ilmselt siin, joodame nyyd jôudsalt vedelikke. Kurguvalu köha nohu muud erilist pole
Olnud. Käisime ka lastearstil 16.04 Reet Raukase juures midagi erilist ta ei täheldanud. Kas peaka midgi veel tegema kontrollima v viirusejärgne veri lihtsalt ?? Tänud!

Arst vastas:

Liisa Kuhi

dr Liisa Kuhi

Laborimeditsiini arst

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tere!

5-aastase lapse monotsüütide arvu normivahemik on 0,2 - 1,1 E9/l, Teie tütre monotsüütide tulemus mahub sellesse vahemikku. Selle analüüsi tulemuse põhjal pole kordusanalüüsiks vajadust.

Parimate soovidega
Liisa Kuhi