milliseid analüüse teha 21.06.18 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!

Kirjutan oma murest kuna soovin saada nõu, milleiseid vereproove teha, et välja selgitada kas võib olla tegemist mõne välismaalt kaasa toodud haigusega. Tean, et nii on väga raske midagi soovitada ja analüüse, mida verele teha, on väga palju aga oleksin äärmiselt tänulik kui saaksin juba mingid variandid välistada.
Panin küll aja Tallinna nakkuskliinikusse aga järjekorrad on pikad ja soovin juba midagi lahenduse leidmiseks ära teha.

Arst vastas:

Liisa Kuhi

dr Liisa Kuhi

Laborimeditsiini arst

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tere!

Kirjeldatud kaebuste põhjal ei oska esmastele vereproovidele lisaks midagi välistavat välja pakkuda. Nakkushaiguste arst oskab kindlasti Teid nähes vajalikud analüüsid määrata.

Parimate soovidega
Liisa Kuhi