Täiendav, 54572 23.12.08 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Tere ja kena jõuluaega!

Paluksin siiski läbivaatust Teie kliinikus. Enne traumat asusin Tartu Maratoni Nelikürituse absoluutses tabelis 32. kohal, olen läbinud hulga triatlone, niiet peidetud astma tundub väga kahtlasena.
Paluksin tarkade arstide nõuannet.

Lugupidamisega, Urmas

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Palun väga, ilmselt on kõige õigem, kui helistate, et saaksime sobiva aja kokku leppida. Telefon registratuuris on 7 318 911 ja minu ruumis 7 318 912. Kui vastuvõtule tulete, oleks hea, kui ka eelnevate uuringute andmed oleksid kaasas.