röntgeni uuringu tulemused 20.07.07 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Uuringu vastus: vas.kopsus S3 segmendi projektsioonis nähtavad ebaselged kolded. varjud,par.ülasagaras on mitte suure läbipaistvus vähenemine-vajalik fitsiaatr konsultatsioon

heiki

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Kirjeldatud leid vajab kindlasti üle kontrollimist, palun pöörduge kopsuarsti vastuvõtule. Ilma pilti nägemata ma oletusi diagnoosi kohta teha ei saa. Tartus on kopsuarsti vastuvõtule registreerimise telefon 7 318 911