köha ja palavik 26.09.03 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

Tere! 2 nädalat tagasi olin haige, mul oli külmetus haigus. see läks mööda aga nädal aega tagasi tekkis uuesti palavik ja on juba nyyd nädal aega iga päev olnud, koos köhaga. temperatuur on u. 37,5. käisin arsti juures aga tema rääkis et mul on mingi asja vastu alergia ja kirjutas mulle Clarinase-t. aga sllest juba mitu päeva möödas ja ikka on mul palavik, köha on kyll väiksemaks jäänud aga palavik on ikka. mida teha? kas see on peabki nii olema, et palavik pole veel ära läinud?

Ette tänades Tanel

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Kindlasti tuleb leida nii pikka aega kestva palaviku põhjus ja teha vajalikud uuringud, s.h rindkere röntgenoloogiline uuring,et välistada kopsupõletikku. Tundub ka, et clarinasest ei piisa.