suitsetamisest loobumine 14.05.01 / Kopsuhaigused

Külastaja küsib:

planeerin rasestuda,kuid ei tea kas suudan loobuda suitsetamisest.kas asendusravi võib teha raseduse esimestel nädalatel,või peab loobuma päevapealt ja ilma abita.nikotiini sõltuvuse test näitas ,et olen tugevalt nikotiini sõltlane

Arst vastas:

Hille Lill

dr Hille Lill

Pulmonoloog

TÜK Kopsukliinik

Tartu Kopsukliiniku telefonil 449-911 saate ennast registreerida suitsetamisest loobujate tugigruppi, kus saate spetsialistidelt kõige paremaid nõuandeid oma probleemile. Tean, et järgmine loobujate koosolek on 4. juunil kell 14:00.