Pillid 05.03.21 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere

Lõpetasin pillide võtmise novembris soovil rasestuda. Olen kaalunud kogu aeg 51-52kg. Kuid nüüd kaalun 57kg. Märgatav tõus peale pilide ära jätmist. Olen mitu kuud juba enda toitumist jälginud, tegin ka kuu aega iga päev trenni kuid tulemus pole muutunud. Ei ole ka rasedaks jäänud. Mis ma pean tegema? Kas ma jäängi nüüd juurde võtma?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Teie küsimus ei puuduta viljatusravi, seetõttu jätan pikemalt vastamata. Võibolla soovite nõu pidada perearstiga?
Terv,
AE