munajugade taastus 09.05.18 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere ,olen varasemalt ka uurinud et kui abikaasa algul oli kunstliku viljastamisega nõus siis nüüd on vastu ja soovib et munajoad taastaksin,kas seda operatsiooni tehakse ainult tasulistes kliinikutes?Ja kuhu peaks selle probleemiga pöörduma?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
munajuhade operatsioon on võimalik mõlemas Tallinna keskhaiglas. Kui ühes haiglas ei oldud nõus saatekirja andma, saate pöörduda teise arvamuse saamiseks teise keskhaiglasse, suvalise naistearsti vastuvõtule.
Terv,
AE