Tahan lapsi 18.03.17 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere.Teje mail.andis mulle Valentina Kroon.Eesti keeles voib olla kirjutan midagi valesti.mul on 43 aastst.Esimese mehega elasime 20aastat.on neli laps.praegu on teine mees.temale on 45 aastat.temal on ka kaks lapsi.me vjaga tahame lapsi temaga koos.kolm korda olin rasedus.aga 3-7 njadalad rasedus suri.praegu mensus kajb halvasti.voib 3-4 kuud ei olla.mida saab teha.kui ma akkan raakima arstiga et tahame lapsi nad koik utlevad et on juba ni palju lapsi ja olen nii vana et nad ej taha minuga midagi teha.vjaga tjanan tejd.ja ootan vastused.me vjaga tahame veel lapsi☺

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
palun võtke ühendust aivar.ehrenberg@kliinikum.ee, arutame olukorda.
AE