IVF kerged valud 12.09.15 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 28 aastat vana, endometrioosiga naine. See on mu esimene IVF, pikk protokoll.

Kolmapäeval 09.09. mulle transfeeriti ühe blastotsüsti (6. päevalise). Peale Crinone't enne magama minekut ma ei kasuta praegu mitte midgai. Eile hakkasin tundma kergeid alaseljavalusid ja midagi munasarjade piirkonnas ka. See ei ole valus, aga huvitab, kas on normaalne ja kas võiks implantatsiooni tähendada? Blastotsüst oli väga hea kvaliteediga, kui suur raseduse tõenäolisus mul on?..

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Ei oska neid valusid kuidagi kommenteerida. Teaduslikult lähenedes pole igasugustel tunnetel tähtsust. Oodake paar päeva, saate rasedustesti teha.
Lgp,
AE