Raseduse hindamine ultraheliga 27.03.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Käisin veebruaris esimest korda naistearstil. Eesmärk oli munasarjade kontroll ja üleüldine läbivaatus, et kas kõik on korras. Selleks tehti tupe UH ja võeti proov( mikroobidele ja haigustele). Tulemuste järgi oli kõik korras.
Küsimus seisneb nüüd selles, et kui ma oleksin olnud rase ligikaudu 5 kuud ( ise sellest teadmata), kas arst oleks seda näinud ultraheli järgi ?
Ette tänades.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

5-kuuline rasedus on ultrahelis kahtlemata näha.
AE