menstruatsioon peale IVF'i 26.10.15 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Septembris oli tehtud IVF, pikk protokoll. Tulemus - negatiive. Mensas tuli koheselt peale Crinone geeli kasutamise peatamist. Kestis ca 2 nädalat. Nüüd olen senini teise menstruatsiooni ootamas (tavalise tsükli pikkus on 28 p., praegu 40 ja midagi ei ole). Kas see on normaalne? Kaua seda veel oodata?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
kui läbisite pika protokolli, siis on pikk tsükkel loomulik.
Pakun, et maksimaalselt 60 päeva.
AE