Ravi 22.10.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Saatsin teile eelmine nädal kirja. Kus kirjeldasin oma probleemi ja millist ravi olen saanud ja kuidas see on mõjunud. Vastasite, et Estrofem, Duphaston, Diane - neist ravimeist ükski ei aita rasestumisele kaasa. Metformiin võib kaudselt aidata, kui õnnestub kaalus alla võtta. Vastuvõtule tulek oleks õige otsus.
Vastuvõtu aeg teie juurde on mul pandud nüüd, järgmiseks kuuks, tekkis lihtsalt küsimus, et kuidas edasi toimida, kas võtan rohud lõpuni või jätan pooleli, kui nendest kasu mulle pole?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Kui võtate duphastoni teatud skeemi järgi, siis jätkake. Teisi ravimeid ei ole vaja võtta.
AE