IVF ja menstruatsioon 22.04.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere,
mul on käsil IVF, tsükli 21. päeval oli Dipherelini süst ja täna on 3. päev Gonalit süstida ja mure on selles, et menstruatsioon pole siiani lõppenud (tavaliselt on selle pikkus 7 päeva aga täna on juba 10. päev). Kas see võibki tänu süstidele nii olla või on midagi valesti?
Tänan!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Veritsuse jätkumine räägib suure tõenäosusega sellest, et munasarjad ei ole veel stimulatsioonile oodatult vastanud. Usun, et olete paari päeva pärast kontrolli kutsutud, siis selgub tegelik olukord.
AE