Raseduse peetumine ja Duphaston 20.01.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kas ravim Duphaston aitab raseduse peetumise vastu või raseduse peetumise vastu ravi ei ole?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Duphaston aitab kollaskeha hormooni puudulikkusest tingitud ärhvardava raseduse katkemise vastu. Raseduse peetumist saab teoreetiliselt ära hoida muude ravimitega, kui põhjus ei ole loote kromosoomihälbes.
AE