MTHFR geeni defekt 14.09.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere.
Minul tehti peale mitmeid ebaõnnestunud ICSI katseid ( 5 katset, tulemus HCG >1) geenianalüüsid ja avastati MTHFR geeni defekt. Kas ja kuidas oleks mõistlik jätkata ja kas üldse on mingeid võimalusi rasestuda?

Suured tänud!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Geenidefekt iseenesest ei ole põhjuseks, miks ravi pooleli jätta. Kuidas jätkata - et sellele vastata, tuleks looga tutvuda.
AE