Rasedus spastilise halvatuse korral 13.09.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere. 13 aastat olen ratastoolis. Kas teie praktikas on esinenud juhtumeid, kus naised minu diagnoosiga on sünnitanud? Võib-olla Te oskate soovitada, kuhu ma saaksin pöörduda sellise murega? Tahaks teada, kuidas spastika võiks mõjuda lapsele ja kas on võimalik ise sünnitada?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
ise sünnitada ei pruugi õnnestuda, aga keisrilõikega küll - pretsedente on. Alustada tuleks oma naistearstiga kohtumisest. Täpsemini ei oska praegu nõu anda, konkreetset juhtu tundmata.
AE