Estrofem 31.08.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere. Mul on küsimus Estrofem'i kohta. Pakendi infolehelt ma vastust ei leidnud ja oma arst ei ole vastanud :(
Peale siirdamist pidin hakkama süstima progesterooni, sööma prednisoloni ja estrofem'i. Küsimus selles, et kas estrofem takistab mensese tulekut? Et niikaua, kuni seda rohtu tarbida, ei tule... Olen ennegi teinud ivf'i aga peale siirdamist Estrofem'i söönud ei ole. Tavaliselt peale ebaõnnestunud ivf'i ma veretestini ei jõudnudki, päevad algasid varem, täpselt tsükli järgi. Nüüd on selline tunne, et peaks kohe kohe hakkama, aga pole. Seepärast huvitabki mind Estrofem'i toime.
Jään väga vastust ootama!
Lugupidamisega.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Estrofemi võtmine võib päevi edasi lükata, aga lausa tulemata nad ei jää.
AE