Munarakudoonorlus 24.05.11 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Minul on selline mure, et olen munarakudoonor ja süstin juba Merionali, aga nüüd avastati tsüst. Mul on ainult üks töötav munasari ja olen olnud juba korduvalt munarakudoonor. Kas see on ohtlik nüüd minu tervisele ja mis riski ma endale sellega võtan? Või pole enam vahet, kuna olen juba Merionali süstinud?

Ette tänades, E

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Peate nende küsimustega pöörduma arsti poole, kes Teile stimulatsiooni määras. Kui protsess juba käimas, ei sobi mul hakata arvamust avaldama.
AE