Crinone geeli kasutamine peale IVF-i 05.09.10 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Kas see on normaalne, et peale siirdamist kasutan ainult ühe nädala Crinone geeli (2 korda päevas). Foorumeid lugedes tuleb välja, et enamik IVF-itajaid kasutab seda vähemalt veretestini, minul jääb aga veretestile eelnev nädal ravimivabaks. On see võimalik,et arst eksis või on selline skeem mõeldav?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Reeglina kestab ravi kuni rasedustesti tegemiseni.
Ilmselt jäi arstil midagi kahe silma vahele, võtke temaga ühendust.

terv,
AE